KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12257096

nr 1225 7096

Oljemålningar

2 st, Patric Anderson, "Alienation relation" 1990, Signerade. Olja på duk, 46x38 & 82x65

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 december 2018
kl 20:14:21